Streetview Plassingel 18 Rotterdam

Plassingel 18, 3043 GS Rotterdam

122 m² Bouwjaar 1939 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Plassingel 18 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 72 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
72 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Plassingel 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plassingel 18

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
164.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
297.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6660 Inwoners
3180 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3304 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Overschie
63% Koopwoningen
4.502 Inwoners per km²

Locatie van Plassingel 18

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Plassingel 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Plassingel 18?

De gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Dat komt neer op circa €2.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plassingel 18 zich tot de wijk Overschie?

Plassingel 18 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Overschie. De buurt telt 3.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plassingel 18?

Plassingel 18 is een woonhuis in Overschie, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Plassingel 18 vergeleken met de buurt?

Plassingel 18 heeft 122 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 72 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Overschie ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plassingel 18 en wat betekent dat?

Plassingel 18 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-03-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plassingel 18?

Plassingel 18 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overschie?

De wijk Overschie in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overschie?

Vanuit Plassingel 18 in Overschie bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.