Eengezinswoning, tussenwoning West-Sidelinge 62 Rotterdam

West-Sidelinge 62, 3043 SP Rotterdam

171 m² Bouwjaar 1935 7 kamers 4 slaapkamers Label D

West-Sidelinge 62 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 200 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor West-Sidelinge 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel West-Sidelinge 62

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
195.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
271.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.1%
CO₂-emissie
48.81 kg/m²

Tuin
Ja (130.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

6660 Inwoners
3180 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3304 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Overschie
63% Koopwoningen
4.502 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van West-Sidelinge 62

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over West-Sidelinge 62

Wat is de geschatte woningwaarde van West-Sidelinge 62?

De prijsindicatie voor West-Sidelinge 62 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Overschie is €337.000. Dat komt neer op circa €1.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt West-Sidelinge 62 zich tot de wijk Overschie?

West-Sidelinge 62 is een eengezinswoning, tussenwoning van 171 m² in de wijk Overschie. De buurt telt 3.304 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.502 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op West-Sidelinge 62?

West-Sidelinge 62 is een eengezinswoning, tussenwoning in Overschie, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is West-Sidelinge 62 vergeleken met de buurt?

West-Sidelinge 62 heeft 171 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Overschie ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van West-Sidelinge 62 en wat betekent dat?

West-Sidelinge 62 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van West-Sidelinge 62?

West-Sidelinge 62 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 130 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Overschie?

De wijk Overschie in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overschie?

Vanuit West-Sidelinge 62 in Overschie bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1 km.