Portiekflat (appartement) Van Harmelenstraat 171 Rotterdam

Van Harmelenstraat 171, 3042 LD Rotterdam

64 m² Bouwjaar 1951 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Van Harmelenstraat 171 is een portiekflat (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
212 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Van Harmelenstraat 171

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Harmelenstraat 171

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
156.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.34 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8060 Inwoners
3850 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3989 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Kleinpolder
29% Koopwoningen
6.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Harmelenstraat 171

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van Harmelenstraat 171

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Harmelenstraat 171?

De prijsindicatie voor Van Harmelenstraat 171 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleinpolder is €278.000. Dat komt neer op circa €4.344 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Harmelenstraat 171 zich tot de wijk Kleinpolder?

Van Harmelenstraat 171 is een portiekflat (appartement) van 64 m² in de wijk Kleinpolder. De buurt telt 3.989 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Harmelenstraat 171?

Van Harmelenstraat 171 is een portiekflat (appartement) in Kleinpolder, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Harmelenstraat 171 vergeleken met de buurt?

Van Harmelenstraat 171 heeft 64 m² woonoppervlakte en 212 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Kleinpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Harmelenstraat 171 en wat betekent dat?

Van Harmelenstraat 171 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Harmelenstraat 171?

Van Harmelenstraat 171 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kleinpolder?

De wijk Kleinpolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleinpolder?

Vanuit Van Harmelenstraat 171 in Kleinpolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.