Streetview Cornelis Muschstraat 6 Rotterdam

Cornelis Muschstraat 6, 3039 WP Rotterdam

167 m² Bouwjaar 1937 7 kamers Label B

Cornelis Muschstraat 6 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 150 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €383.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Muschstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Muschstraat 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.9%
CO₂-emissie
29.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

10490 Inwoners
6270 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
5613 Woningvoorraad
€383.000 Gem. woningwaarde Blijdorp
56% Koopwoningen
6.440 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis Muschstraat 6

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Cornelis Muschstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Muschstraat 6?

De prijsindicatie voor Cornelis Muschstraat 6 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Blijdorp is €383.000. Dat komt neer op circa €2.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Muschstraat 6 zich tot de wijk Blijdorp?

Cornelis Muschstraat 6 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Blijdorp. De buurt telt 5.613 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.440 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Muschstraat 6?

Cornelis Muschstraat 6 is een woonhuis in Blijdorp, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cornelis Muschstraat 6 vergeleken met de buurt?

Cornelis Muschstraat 6 heeft 167 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Blijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €383.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Muschstraat 6 en wat betekent dat?

Cornelis Muschstraat 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Muschstraat 6?

Cornelis Muschstraat 6 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Blijdorp?

De wijk Blijdorp in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 10.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €383.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blijdorp?

Vanuit Cornelis Muschstraat 6 in Blijdorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.3 km.