Eengezinswoning, tussenwoning Walenburgerweg 44 B Rotterdam

Walenburgerweg 44 B, 3033 AD Rotterdam

130 m² Bouwjaar 1898 6 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Walenburgerweg 44 B is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
130 m²
Inhoud
351 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Walenburgerweg 44 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Walenburgerweg 44 B

Tuin
Ja (40.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4775 Inwoners
2825 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2604 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Provenierswijk
27% Koopwoningen
16.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Walenburgerweg 44 B

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Walenburgerweg 44 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Walenburgerweg 44 B?

De gemiddelde woningwaarde in Provenierswijk is €356.000. Dat komt neer op circa €2.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walenburgerweg 44 B zich tot de wijk Provenierswijk?

Walenburgerweg 44 B is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Provenierswijk. De buurt telt 2.604 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walenburgerweg 44 B?

Walenburgerweg 44 B is een eengezinswoning, tussenwoning in Provenierswijk, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Walenburgerweg 44 B vergeleken met de buurt?

Walenburgerweg 44 B heeft 130 m² woonoppervlakte en 351 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Provenierswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Walenburgerweg 44 B en wat betekent dat?

Walenburgerweg 44 B heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Walenburgerweg 44 B?

Walenburgerweg 44 B heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 40 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Provenierswijk?

De wijk Provenierswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Provenierswijk?

Vanuit Walenburgerweg 44 B in Provenierswijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.