Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1895
- Woonoppervlakte
- 312 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
- Inhoud
- 1100 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 4
Noordsingel 97 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 312 m², een perceel van 242 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noordsingel 97
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Noordsingel 97 ligt rond €870.000 tot €1.120.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Noorden is €325.000. Dat komt neer op circa €1.042 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoordsingel 97 is een woonhuis van 312 m² in de wijk Oude Noorden. De buurt telt 8.705 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.337 inwoners per km².
Noordsingel 97 is een woonhuis in Oude Noorden, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noordsingel 97 heeft 312 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Oude Noorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noordsingel 97 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-04-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Noordsingel 97 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Oude Noorden in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 17.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Noordsingel 97 in Oude Noorden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noordsingel 97: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Oude Noorden: restaurant (0.2 km), cafe (0.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €870.000 tot €1.120.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oude Noorden is €325.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Noordsingel 97 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oude Noorden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1895, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen