Herenhuis, tussenwoning Vrouwe Justitiahof 53 Rotterdam

Vrouwe Justitiahof 53, 3032 BP Rotterdam

249 m² Bouwjaar 1876 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Vrouwe Justitiahof 53 is een herenhuis, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1876. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 100 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1876
Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
892 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.180.000 tot €1.430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Vrouwe Justitiahof 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrouwe Justitiahof 53

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.84
CO₂-emissie
7524.98 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

17495 Inwoners
9280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
8705 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Oude Noorden
21% Koopwoningen
17.337 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vrouwe Justitiahof 53

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Vrouwe Justitiahof 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrouwe Justitiahof 53?

De prijsindicatie voor Vrouwe Justitiahof 53 ligt rond €1.180.000 tot €1.430.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Noorden is €325.000. Dat komt neer op circa €1.305 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrouwe Justitiahof 53 zich tot de wijk Oude Noorden?

Vrouwe Justitiahof 53 is een herenhuis, tussenwoning van 249 m² in de wijk Oude Noorden. De buurt telt 8.705 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrouwe Justitiahof 53?

Vrouwe Justitiahof 53 is een herenhuis, tussenwoning in Oude Noorden, gebouwd in 1876 (150 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vrouwe Justitiahof 53 vergeleken met de buurt?

Vrouwe Justitiahof 53 heeft 249 m² woonoppervlakte en 892 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Oude Noorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrouwe Justitiahof 53 en wat betekent dat?

Vrouwe Justitiahof 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7524.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrouwe Justitiahof 53?

Vrouwe Justitiahof 53 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Oude Noorden?

De wijk Oude Noorden in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 17.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Noorden?