Streetview Schuttersweg 109 Rotterdam

Schuttersweg 109, 3034 RP Rotterdam

207 m² Bouwjaar 1909 Label G

Schuttersweg 109 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
207 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Schuttersweg 109

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schuttersweg 109

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
3.32
CO₂-emissie
6269.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

3720 Inwoners
1790 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1764 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Nieuw Crooswijk
18% Koopwoningen
2.926 Inwoners per km²

Locatie van Schuttersweg 109

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schuttersweg 109

Wat is de geschatte woningwaarde van Schuttersweg 109?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Crooswijk is €358.000. Dat komt neer op circa €1.729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schuttersweg 109 zich tot de wijk Nieuw Crooswijk?

Schuttersweg 109 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Nieuw Crooswijk. De buurt telt 1.764 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.926 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schuttersweg 109?

Schuttersweg 109 is een woonhuis in Nieuw Crooswijk, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schuttersweg 109 vergeleken met de buurt?

Schuttersweg 109 heeft 207 m² woonoppervlakte. In Nieuw Crooswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schuttersweg 109 en wat betekent dat?

Schuttersweg 109 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-03-03. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 6269.62 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Crooswijk?

De wijk Nieuw Crooswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Crooswijk?

Vanuit Schuttersweg 109 in Nieuw Crooswijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nieuw Crooswijk?