Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1894
- Woonoppervlakte
- 286 m²
Boezemsingel 20 is een woning in Rotterdam, gebouwd in 1894. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boezemsingel 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oud Crooswijk is €281.000. Dat komt neer op circa €983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoezemsingel 20 is een woning van 286 m² in de wijk Oud Crooswijk. De buurt telt 4.125 woningen. Daarvan is 8% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.499 inwoners per km².
Boezemsingel 20 is een woning in Oud Crooswijk, gebouwd in 1894 (132 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Boezemsingel 20 heeft 286 m² woonoppervlakte. In Oud Crooswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oud Crooswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 8% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Boezemsingel 20 in Oud Crooswijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boezemsingel 20: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Oud Crooswijk: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Boezemsingel 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oud Crooswijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1894, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.