Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Mecklenburgplein 6 Rotterdam

Mecklenburgplein 6, 3062 BL Rotterdam

260 m² Bouwjaar 1924 8 kamers 5 slaapkamers Label D

Mecklenburgplein 6 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Rotterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 419 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
260 m²
Perceeloppervlakte
419 m²
Inhoud
860 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Ligging
overlooking_park, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Mecklenburgplein 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mecklenburgplein 6

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8510 Inwoners
4850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3882 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Kralingen Oost
46% Koopwoningen
4.215 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mecklenburgplein 6

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Mecklenburgplein 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Mecklenburgplein 6?

De prijsindicatie voor Mecklenburgplein 6 ligt rond €825.000 tot €925.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €2.458 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mecklenburgplein 6 zich tot de wijk Kralingen Oost?

Mecklenburgplein 6 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 260 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mecklenburgplein 6?

Mecklenburgplein 6 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Kralingen Oost, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mecklenburgplein 6 vergeleken met de buurt?

Mecklenburgplein 6 heeft 260 m² woonoppervlakte en 860 m³ inhoud. Het perceel is 419 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mecklenburgplein 6 en wat betekent dat?

Mecklenburgplein 6 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-03-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mecklenburgplein 6?

Mecklenburgplein 6 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kralingen Oost?

De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingen Oost?

Vanuit Mecklenburgplein 6 in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.