Streetview Noordsingel 103 A Rotterdam

Noordsingel 103 A, 3035 EM Rotterdam

143 m² Bouwjaar 1875 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Noordsingel 103 A is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €325.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1875
Woonoppervlakte
143 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Noordsingel 103 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordsingel 103 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

17495 Inwoners
9280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
8705 Woningvoorraad
€325.000 Gem. woningwaarde Oude Noorden
21% Koopwoningen
17.337 Inwoners per km²

Locatie van Noordsingel 103 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Noordsingel 103 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordsingel 103 A?

De gemiddelde woningwaarde in Oude Noorden is €325.000. Dat komt neer op circa €2.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordsingel 103 A zich tot de wijk Oude Noorden?

Noordsingel 103 A is een appartement van 143 m² in de wijk Oude Noorden. De buurt telt 8.705 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.337 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordsingel 103 A?

Noordsingel 103 A is een appartement in Oude Noorden, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordsingel 103 A vergeleken met de buurt?

Noordsingel 103 A heeft 143 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Oude Noorden ligt de gemiddelde woningwaarde op €325.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordsingel 103 A en wat betekent dat?

Noordsingel 103 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Noordsingel 103 A?

Noordsingel 103 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oude Noorden?

De wijk Oude Noorden in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 17.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €325.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Noorden?

Vanuit Noordsingel 103 A in Oude Noorden bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.