Tussenwoning Walenburgerweg 20 A Rotterdam

Walenburgerweg 20 A, 3033 AB Rotterdam

220 m² Bouwjaar 1898 8 kamers 5 slaapkamers Label E

Walenburgerweg 20 A is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 126 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
126 m²
Inhoud
1062 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Walenburgerweg 20 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Walenburgerweg 20 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

4775 Inwoners
2825 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2604 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Provenierswijk
27% Koopwoningen
16.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Walenburgerweg 20 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Walenburgerweg 20 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Walenburgerweg 20 A?

De prijsindicatie voor Walenburgerweg 20 A ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Provenierswijk is €356.000. Dat komt neer op circa €1.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Walenburgerweg 20 A zich tot de wijk Provenierswijk?

Walenburgerweg 20 A is een tussenwoning van 220 m² in de wijk Provenierswijk. De buurt telt 2.604 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Walenburgerweg 20 A?

Walenburgerweg 20 A is een tussenwoning in Provenierswijk, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Walenburgerweg 20 A vergeleken met de buurt?

Walenburgerweg 20 A heeft 220 m² woonoppervlakte en 1062 m³ inhoud. Het perceel is 126 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Provenierswijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Walenburgerweg 20 A en wat betekent dat?

Walenburgerweg 20 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Walenburgerweg 20 A?

Walenburgerweg 20 A heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Provenierswijk?

De wijk Provenierswijk in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Provenierswijk?

Vanuit Walenburgerweg 20 A in Provenierswijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.