Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Inhoud
- 784 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 6
Mathenesserdijk 339 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m², een perceel van 102 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mathenesserdijk 339
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tussendijken is €249.000. Dat komt neer op circa €940 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMathenesserdijk 339 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Tussendijken. De buurt telt 3.534 woningen. Daarvan is 13% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.984 inwoners per km².
Mathenesserdijk 339 is een woonhuis in Tussendijken, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mathenesserdijk 339 heeft 265 m² woonoppervlakte en 784 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Tussendijken ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mathenesserdijk 339 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-02-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4864.74 kg/jaar.
Mathenesserdijk 339 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Tussendijken in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 13% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Mathenesserdijk 339 in Tussendijken bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.