Tussenwoning Mathenesserlaan 459 Rotterdam

Mathenesserlaan 459, 3023 GK Rotterdam

224 m² Bouwjaar 1919 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Mathenesserlaan 459 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 331 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
331 m²
Inhoud
943 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.095.000 tot €1.345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Mathenesserlaan 459

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mathenesserlaan 459

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
172.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.9%
CO₂-emissie
42.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (162.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

19525 Inwoners
9930 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
8612 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Nieuwe Westen
26% Koopwoningen
15.766 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mathenesserlaan 459

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Mathenesserlaan 459

Wat is de geschatte woningwaarde van Mathenesserlaan 459?

De prijsindicatie voor Mathenesserlaan 459 ligt rond €1.095.000 tot €1.345.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €1.567 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mathenesserlaan 459 zich tot de wijk Nieuwe Westen?

Mathenesserlaan 459 is een tussenwoning van 224 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mathenesserlaan 459?

Mathenesserlaan 459 is een tussenwoning in Nieuwe Westen, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mathenesserlaan 459 vergeleken met de buurt?

Mathenesserlaan 459 heeft 224 m² woonoppervlakte en 943 m³ inhoud. Het perceel is 331 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mathenesserlaan 459 en wat betekent dat?

Mathenesserlaan 459 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mathenesserlaan 459?

Mathenesserlaan 459 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 162 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nieuwe Westen?

De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuwe Westen?