Dubbel benedenhuis Achterhaven 134 Rotterdam

Achterhaven 134, 3024 RC Rotterdam

188 m² Bouwjaar 1672 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Achterhaven 134 is een dubbel benedenhuis in Rotterdam, gebouwd in 1672. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €268.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1672
Woonoppervlakte
188 m²
Inhoud
794 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€950.000 tot €1.200.000
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Achterhaven 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achterhaven 134

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7380 Inwoners
4240 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3777 Woningvoorraad
€268.000 Gem. woningwaarde Delfshaven
18% Koopwoningen
17.232 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Achterhaven 134

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Achterhaven 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Achterhaven 134?

De prijsindicatie voor Achterhaven 134 ligt rond €950.000 tot €1.200.000. De gemiddelde woningwaarde in Delfshaven is €268.000. Dat komt neer op circa €1.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achterhaven 134 zich tot de wijk Delfshaven?

Achterhaven 134 is een dubbel benedenhuis van 188 m² in de wijk Delfshaven. De buurt telt 3.777 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.232 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achterhaven 134?

Achterhaven 134 is een dubbel benedenhuis in Delfshaven, gebouwd in 1672 (354 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Achterhaven 134 vergeleken met de buurt?

Achterhaven 134 heeft 188 m² woonoppervlakte en 794 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Delfshaven ligt de gemiddelde woningwaarde op €268.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achterhaven 134 en wat betekent dat?

Achterhaven 134 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Achterhaven 134?

Achterhaven 134 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Delfshaven?

De wijk Delfshaven in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €268.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Delfshaven?

Vanuit Achterhaven 134 in Delfshaven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3.5 km.