Portiekflat Schiedamseweg 104 A Rotterdam

Schiedamseweg 104 A, 3025 AG Rotterdam

209 m² Bouwjaar 1912 8 kamers 6 slaapkamers Label F

Schiedamseweg 104 A is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
209 m²
Inhoud
654 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Schiedamseweg 104 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schiedamseweg 104 A

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7310 Inwoners
3570 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3223 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Bospolder
17% Koopwoningen
14.880 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schiedamseweg 104 A

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Schiedamseweg 104 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Schiedamseweg 104 A?

De prijsindicatie voor Schiedamseweg 104 A ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Bospolder is €261.000. Dat komt neer op circa €1.249 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schiedamseweg 104 A zich tot de wijk Bospolder?

Schiedamseweg 104 A is een portiekflat van 209 m² in de wijk Bospolder. De buurt telt 3.223 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schiedamseweg 104 A?

Schiedamseweg 104 A is een portiekflat in Bospolder, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Schiedamseweg 104 A vergeleken met de buurt?

Schiedamseweg 104 A heeft 209 m² woonoppervlakte en 654 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bospolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schiedamseweg 104 A en wat betekent dat?

Schiedamseweg 104 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Schiedamseweg 104 A?

Schiedamseweg 104 A heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bospolder?

De wijk Bospolder in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bospolder?

Vanuit Schiedamseweg 104 A in Bospolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.