Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1923
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
Samuel Mullerplein 5 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 150 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Samuel Mullerplein 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €1.688 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSamuel Mullerplein 5 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².
Samuel Mullerplein 5 is een woonhuis in Nieuwe Westen, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Samuel Mullerplein 5 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 150 m². In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Samuel Mullerplein 5 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-29. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Samuel Mullerplein 5 in Nieuwe Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Samuel Mullerplein 5: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.