Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1918
- Woonoppervlakte
- 501 m²
- Perceeloppervlakte
- 393 m²
- Kamers
- 11
Heemraadssingel 107 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 501 m², een perceel van 393 m² en 11 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Heemraadssingel 107
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Heemraadssingel 107 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Dat komt neer op circa €701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHeemraadssingel 107 is een woonhuis van 501 m² in de wijk Nieuwe Westen. De buurt telt 8.612 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.766 inwoners per km².
Heemraadssingel 107 is een woonhuis in Nieuwe Westen, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Heemraadssingel 107 heeft 501 m² woonoppervlakte. Het perceel is 393 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Nieuwe Westen ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Heemraadssingel 107 heeft 11 kamers.
De wijk Nieuwe Westen in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 19.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Heemraadssingel 107 in Nieuwe Westen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Heemraadssingel 107: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Nieuwe Westen: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €585.000 tot €685.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Nieuwe Westen is €351.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.