Bovenwoning Burgemeester Mazairaclaan 41 Rosmalen

Burgemeester Mazairaclaan 41, 5242 AT Rosmalen

126 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Burgemeester Mazairaclaan 41 is een bovenwoning in Rosmalen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €617.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
126 m²
Inhoud
460 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Mazairaclaan 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Mazairaclaan 41

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.38 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rosmalen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Rosmalen

4150 Inwoners
1665 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1777 Woningvoorraad
€617.000 Gem. woningwaarde Molenhoek
83% Koopwoningen
3.038 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Mazairaclaan 41

Vergelijkbare woningen in Rosmalen

Veelgestelde vragen over Burgemeester Mazairaclaan 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Mazairaclaan 41?

De prijsindicatie voor Burgemeester Mazairaclaan 41 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenhoek is €617.000. Dat komt neer op circa €4.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Mazairaclaan 41 zich tot de wijk Molenhoek?

Burgemeester Mazairaclaan 41 is een bovenwoning van 126 m² in de wijk Molenhoek. De buurt telt 1.777 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Mazairaclaan 41?

Burgemeester Mazairaclaan 41 is een bovenwoning in Molenhoek, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester Mazairaclaan 41 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Mazairaclaan 41 heeft 126 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Molenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €617.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Mazairaclaan 41 en wat betekent dat?

Burgemeester Mazairaclaan 41 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Mazairaclaan 41?

Burgemeester Mazairaclaan 41 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Molenhoek?

De wijk Molenhoek in Rosmalen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €617.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenhoek?