Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1866
- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 9777 m²
Bulkenaarsestraat 10 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1866. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 9777 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €600.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bulkenaarsestraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
5.4 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
3.2 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Haiink is €600.000. Dat komt neer op circa €2.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBulkenaarsestraat 10 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Haiink. De buurt telt 78 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².
Bulkenaarsestraat 10 is een woonhuis in Haiink, gebouwd in 1866 (160 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bulkenaarsestraat 10 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9777 m². In Haiink ligt de gemiddelde woningwaarde op €600.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Haiink in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €600.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bulkenaarsestraat 10 in Haiink bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bulkenaarsestraat 10: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 5.4 km.
Recreatie nabij Haiink: restaurant (3.2 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Bulkenaarsestraat 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Haiink. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1866, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.