Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Kalmoesberg 15 Roosendaal

Kalmoesberg 15, 4708 KN Roosendaal

172 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kalmoesberg 15 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Roosendaal, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 385 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
385 m²
Inhoud
669 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kalmoesberg 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kalmoesberg 15

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2685 Inwoners
1105 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1091 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Tolberg-West
85% Koopwoningen
5.468 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kalmoesberg 15

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Kalmoesberg 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Kalmoesberg 15?

De prijsindicatie voor Kalmoesberg 15 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolberg-West is €346.000. Dat komt neer op circa €2.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kalmoesberg 15 zich tot de wijk Tolberg-West?

Kalmoesberg 15 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 172 m² in de wijk Tolberg-West. De buurt telt 1.091 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.468 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kalmoesberg 15?

Kalmoesberg 15 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Tolberg-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kalmoesberg 15 vergeleken met de buurt?

Kalmoesberg 15 heeft 172 m² woonoppervlakte en 669 m³ inhoud. Het perceel is 385 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Tolberg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kalmoesberg 15 en wat betekent dat?

Kalmoesberg 15 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kalmoesberg 15?

Kalmoesberg 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Tolberg-West?

De wijk Tolberg-West in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tolberg-West?

Vanuit Kalmoesberg 15 in Tolberg-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.