Streetview Merelberg 20 Roosendaal

Merelberg 20, 4708 NE Roosendaal

220 m² Bouwjaar 2015 Label A++

Merelberg 20 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m² en een perceel van 412 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
412 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Merelberg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merelberg 20

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
87.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
64.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
50.3%
CO₂-emissie
9.49 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2155 Inwoners
820 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Weihoek-Oost
88% Koopwoningen
4.148 Inwoners per km²

Locatie van Merelberg 20

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Merelberg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelberg 20?

De gemiddelde woningwaarde in Weihoek-Oost is €391.000. Dat komt neer op circa €1.777 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelberg 20 zich tot de wijk Weihoek-Oost?

Merelberg 20 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Weihoek-Oost. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelberg 20?

Merelberg 20 is een woonhuis in Weihoek-Oost, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Merelberg 20 vergeleken met de buurt?

Merelberg 20 heeft 220 m² woonoppervlakte. Het perceel is 412 m². In Weihoek-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merelberg 20 en wat betekent dat?

Merelberg 20 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-05-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.49 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Weihoek-Oost?

De wijk Weihoek-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weihoek-Oost?

Vanuit Merelberg 20 in Weihoek-Oost bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weihoek-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Merelberg 20: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.3 km.