Vrijstaande woning Sportstraat 67 Roosendaal

Sportstraat 67, 4708 AR Roosendaal

150 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Sportstraat 67 is een vrijstaande woning in Roosendaal, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 632 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
632 m²
Inhoud
516 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sportstraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sportstraat 67

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
149.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.6%
CO₂-emissie
28.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1005 Inwoners
430 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
418 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Hulsdonk
77% Koopwoningen
1.743 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sportstraat 67

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Sportstraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportstraat 67?

De prijsindicatie voor Sportstraat 67 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Hulsdonk is €322.000. Dat komt neer op circa €2.147 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportstraat 67 zich tot de wijk Hulsdonk?

Sportstraat 67 is een vrijstaande woning van 150 m² in de wijk Hulsdonk. De buurt telt 418 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportstraat 67?

Sportstraat 67 is een vrijstaande woning in Hulsdonk, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sportstraat 67 vergeleken met de buurt?

Sportstraat 67 heeft 150 m² woonoppervlakte en 516 m³ inhoud. Het perceel is 632 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hulsdonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sportstraat 67 en wat betekent dat?

Sportstraat 67 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sportstraat 67?

Sportstraat 67 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Hulsdonk?

De wijk Hulsdonk in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hulsdonk?

Vanuit Sportstraat 67 in Hulsdonk bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.