Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 531 m²
Moutberg 13 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 531 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Moutberg 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Weihoek-Oost is €391.000. Dat komt neer op circa €1.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMoutberg 13 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Weihoek-Oost. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.148 inwoners per km².
Moutberg 13 is een woonhuis in Weihoek-Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Moutberg 13 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 531 m². In Weihoek-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Weihoek-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Moutberg 13 in Weihoek-Oost bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Moutberg 13: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.3 km.
Recreatie nabij Weihoek-Oost: restaurant (1.4 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Moutberg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Weihoek-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1999, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.