Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Morelberg 40 Roosendaal

Morelberg 40, 4708 NL Roosendaal

185 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Morelberg 40 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Roosendaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 478 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
478 m²
Inhoud
743 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Morelberg 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Morelberg 40

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2155 Inwoners
820 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
822 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Weihoek-Oost
88% Koopwoningen
4.148 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Morelberg 40

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Morelberg 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Morelberg 40?

De prijsindicatie voor Morelberg 40 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Weihoek-Oost is €391.000. Dat komt neer op circa €2.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Morelberg 40 zich tot de wijk Weihoek-Oost?

Morelberg 40 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 185 m² in de wijk Weihoek-Oost. De buurt telt 822 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Morelberg 40?

Morelberg 40 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Weihoek-Oost, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Morelberg 40 vergeleken met de buurt?

Morelberg 40 heeft 185 m² woonoppervlakte en 743 m³ inhoud. Het perceel is 478 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Weihoek-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Morelberg 40 en wat betekent dat?

Morelberg 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Morelberg 40?

Morelberg 40 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Weihoek-Oost?

De wijk Weihoek-Oost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weihoek-Oost?

Vanuit Morelberg 40 in Weihoek-Oost bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.