Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 415 m²
- Perceeloppervlakte
- 820 m²
Fluwijnberg 28 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 415 m² en een perceel van 820 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Fluwijnberg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
2.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Tolberg-Centrum is €373.000. Dat komt neer op circa €899 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFluwijnberg 28 is een woonhuis van 415 m² in de wijk Tolberg-Centrum. De buurt telt 1.313 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.374 inwoners per km².
Fluwijnberg 28 is een woonhuis in Tolberg-Centrum, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Fluwijnberg 28 heeft 415 m² woonoppervlakte. Het perceel is 820 m². In Tolberg-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Fluwijnberg 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.68 kg/jaar.
De wijk Tolberg-Centrum in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Fluwijnberg 28 in Tolberg-Centrum bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Fluwijnberg 28: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 4.4 km.