Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 366 m²
- Perceeloppervlakte
- 700 m²
- Inhoud
- 1316 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 9
- Indicatie vraagprijs
- €1.100.000 tot €1.350.000
- Daktype
- Zadeldak bedekt met pannen
Thorbeckelaan 185 is een vrijstaande woning in Roosendaal, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 366 m², een perceel van 700 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Thorbeckelaan 185
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
4.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
2.9 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.9 kmRuimte, luxe en ultiem genieten in eigen tuin – welkom in deze verrassend royale woning op een perceel van circa 700 m². Deze uitstekend onderhouden…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Thorbeckelaan 185 ligt rond €1.100.000 tot €1.350.000. De gemiddelde woningwaarde in Tolberg-Centrum is €373.000. Dat komt neer op circa €1.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenThorbeckelaan 185 is een vrijstaande woning van 366 m² in de wijk Tolberg-Centrum. De buurt telt 1.313 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.374 inwoners per km².
Thorbeckelaan 185 is een vrijstaande woning in Tolberg-Centrum, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Thorbeckelaan 185 heeft 366 m² woonoppervlakte en 1316 m³ inhoud. Het perceel is 700 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Tolberg-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Thorbeckelaan 185 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Thorbeckelaan 185 heeft 10 kamers waarvan 9 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Tolberg-Centrum in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Thorbeckelaan 185 in Tolberg-Centrum bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.