Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 362 m²
- Perceeloppervlakte
- 995 m²
Vijfhuizenberg 80 C is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 362 m² en een perceel van 995 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vijfhuizenberg 80 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.5 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
2 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vijfhuizenberg is €474.000. Dat komt neer op circa €1.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVijfhuizenberg 80 C is een woonhuis van 362 m² in de wijk Vijfhuizenberg. De buurt telt 83 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².
Vijfhuizenberg 80 C is een woonhuis in Vijfhuizenberg, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Vijfhuizenberg 80 C heeft 362 m² woonoppervlakte. Het perceel is 995 m². In Vijfhuizenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vijfhuizenberg in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Vijfhuizenberg 80 C in Vijfhuizenberg bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vijfhuizenberg 80 C: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Vijfhuizenberg: restaurant (2 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Vijfhuizenberg 80 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vijfhuizenberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.