Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Vijfhuizenberg 103 B Roosendaal

Vijfhuizenberg 103 B, 4708 AJ Roosendaal

202 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vijfhuizenberg 103 B is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Roosendaal, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 1725 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
1725 m²
Inhoud
1180 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Bedrijventerrein

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vijfhuizenberg 103 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vijfhuizenberg 103 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Roosendaal

220 Inwoners
95 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
83 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Vijfhuizenberg
90% Koopwoningen
779 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vijfhuizenberg 103 B

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Vijfhuizenberg 103 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Vijfhuizenberg 103 B?

De prijsindicatie voor Vijfhuizenberg 103 B ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Vijfhuizenberg is €474.000. Dat komt neer op circa €2.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vijfhuizenberg 103 B zich tot de wijk Vijfhuizenberg?

Vijfhuizenberg 103 B is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 202 m² in de wijk Vijfhuizenberg. De buurt telt 83 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 779 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vijfhuizenberg 103 B?

Vijfhuizenberg 103 B is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Vijfhuizenberg, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vijfhuizenberg 103 B vergeleken met de buurt?

Vijfhuizenberg 103 B heeft 202 m² woonoppervlakte en 1180 m³ inhoud. Het perceel is 1725 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Vijfhuizenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vijfhuizenberg 103 B en wat betekent dat?

Vijfhuizenberg 103 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Vijfhuizenberg 103 B?

Vijfhuizenberg 103 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vijfhuizenberg?

De wijk Vijfhuizenberg in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vijfhuizenberg?

Vanuit Vijfhuizenberg 103 B in Vijfhuizenberg bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 3.3 km.