Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Paulusdonk 18 Roosendaal

Paulusdonk 18, 4707 TA Roosendaal

136 m² Bouwjaar 1973 8 kamers 5 slaapkamers Label A++

Paulusdonk 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Roosendaal, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 270 m² en 8 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Paulusdonk 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulusdonk 18

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
117.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.2%
CO₂-emissie
17.14 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (145.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1795 Inwoners
750 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Langdonk-West
64% Koopwoningen
4.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulusdonk 18

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Paulusdonk 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulusdonk 18?

De prijsindicatie voor Paulusdonk 18 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Langdonk-West is €259.000. Dat komt neer op circa €1.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulusdonk 18 zich tot de wijk Langdonk-West?

Paulusdonk 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de wijk Langdonk-West. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulusdonk 18?

Paulusdonk 18 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Langdonk-West, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Paulusdonk 18 vergeleken met de buurt?

Paulusdonk 18 heeft 136 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Langdonk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulusdonk 18 en wat betekent dat?

Paulusdonk 18 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulusdonk 18?

Paulusdonk 18 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 145 m².

Hoe is de woningmarkt in Langdonk-West?

De wijk Langdonk-West in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langdonk-West?

Vanuit Paulusdonk 18 in Langdonk-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.