2-onder-1-kapwoning Paulusdonk 4 Roosendaal

Paulusdonk 4, 4707 TA Roosendaal

139 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Paulusdonk 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Roosendaal, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 283 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
283 m²
Inhoud
602 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Paulusdonk 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulusdonk 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1795 Inwoners
750 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
734 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Langdonk-West
64% Koopwoningen
4.720 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paulusdonk 4

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Paulusdonk 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulusdonk 4?

De prijsindicatie voor Paulusdonk 4 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Langdonk-West is €259.000. Dat komt neer op circa €1.863 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulusdonk 4 zich tot de wijk Langdonk-West?

Paulusdonk 4 is een 2-onder-1-kapwoning van 139 m² in de wijk Langdonk-West. De buurt telt 734 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulusdonk 4?

Paulusdonk 4 is een 2-onder-1-kapwoning in Langdonk-West, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Paulusdonk 4 vergeleken met de buurt?

Paulusdonk 4 heeft 139 m² woonoppervlakte en 602 m³ inhoud. Het perceel is 283 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Langdonk-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulusdonk 4 en wat betekent dat?

Paulusdonk 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paulusdonk 4?

Paulusdonk 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Langdonk-West?

De wijk Langdonk-West in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.795 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langdonk-West?

Vanuit Paulusdonk 4 in Langdonk-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.