Eengezinswoning, tussenwoning Alkenberg 33 Roosendaal

Alkenberg 33, 4707 NS Roosendaal

103 m² Bouwjaar 1981 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Alkenberg 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Roosendaal, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 135 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Alkenberg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alkenberg 33

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2920 Inwoners
1385 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1366 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Minnebeek-Watermolen
55% Koopwoningen
5.478 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alkenberg 33

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Alkenberg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Alkenberg 33?

De prijsindicatie voor Alkenberg 33 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Minnebeek-Watermolen is €244.000. Dat komt neer op circa €2.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alkenberg 33 zich tot de wijk Minnebeek-Watermolen?

Alkenberg 33 is een eengezinswoning, tussenwoning van 103 m² in de wijk Minnebeek-Watermolen. De buurt telt 1.366 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.478 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alkenberg 33?

Alkenberg 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Minnebeek-Watermolen, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Alkenberg 33 vergeleken met de buurt?

Alkenberg 33 heeft 103 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Minnebeek-Watermolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alkenberg 33 en wat betekent dat?

Alkenberg 33 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alkenberg 33?

Alkenberg 33 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Minnebeek-Watermolen?

De wijk Minnebeek-Watermolen in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Minnebeek-Watermolen?

Vanuit Alkenberg 33 in Minnebeek-Watermolen bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.