Streetview Multatulilaan 21 Roosendaal

Multatulilaan 21, 4707 LZ Roosendaal

191 m² Bouwjaar 1970 Label B

Multatulilaan 21 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 336 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
336 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Multatulilaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Multatulilaan 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
140.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.5%
CO₂-emissie
33.32 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2175 Inwoners
1105 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1102 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Kroeven-Zuidoost
39% Koopwoningen
5.854 Inwoners per km²

Locatie van Multatulilaan 21

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Multatulilaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Multatulilaan 21?

De gemiddelde woningwaarde in Kroeven-Zuidoost is €243.000. Dat komt neer op circa €1.272 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Multatulilaan 21 zich tot de wijk Kroeven-Zuidoost?

Multatulilaan 21 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Kroeven-Zuidoost. De buurt telt 1.102 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Multatulilaan 21?

Multatulilaan 21 is een woonhuis in Kroeven-Zuidoost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Multatulilaan 21 vergeleken met de buurt?

Multatulilaan 21 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 336 m². In Kroeven-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Multatulilaan 21 en wat betekent dat?

Multatulilaan 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.32 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kroeven-Zuidoost?

De wijk Kroeven-Zuidoost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kroeven-Zuidoost?

Vanuit Multatulilaan 21 in Kroeven-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kroeven-Zuidoost?