Eengezinswoning, eindwoning Klooslaan 1 Roosendaal

Klooslaan 1, 4707 LG Roosendaal

144 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Klooslaan 1 is een eengezinswoning, eindwoning in Roosendaal, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 169 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Klooslaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klooslaan 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
124.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.8%
CO₂-emissie
28.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1900 Inwoners
825 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
865 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Kroeven-Zuidwest
34% Koopwoningen
5.939 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klooslaan 1

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Klooslaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Klooslaan 1?

De prijsindicatie voor Klooslaan 1 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Kroeven-Zuidwest is €242.000. Dat komt neer op circa €1.681 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klooslaan 1 zich tot de wijk Kroeven-Zuidwest?

Klooslaan 1 is een eengezinswoning, eindwoning van 144 m² in de wijk Kroeven-Zuidwest. De buurt telt 865 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.939 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klooslaan 1?

Klooslaan 1 is een eengezinswoning, eindwoning in Kroeven-Zuidwest, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klooslaan 1 vergeleken met de buurt?

Klooslaan 1 heeft 144 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kroeven-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klooslaan 1 en wat betekent dat?

Klooslaan 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klooslaan 1?

Klooslaan 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kroeven-Zuidwest?

De wijk Kroeven-Zuidwest in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kroeven-Zuidwest?

Vanuit Klooslaan 1 in Kroeven-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.8 km.