Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Inhoud
- 425 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Gerard Walschaplaan 37 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 147 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerard Walschaplaan 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Gerard Walschaplaan 37 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Kroeven-Zuidoost is €243.000. Dat komt neer op circa €1.869 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerard Walschaplaan 37 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Kroeven-Zuidoost. De buurt telt 1.102 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.854 inwoners per km².
Gerard Walschaplaan 37 is een woonhuis in Kroeven-Zuidoost, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Gerard Walschaplaan 37 heeft 130 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kroeven-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerard Walschaplaan 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Gerard Walschaplaan 37 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kroeven-Zuidoost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Gerard Walschaplaan 37 in Kroeven-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.