Eindwoning Tesselschadelaan 33 Roosendaal

Tesselschadelaan 33, 4707 CJ Roosendaal

133 m² Bouwjaar 1972 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Tesselschadelaan 33 is een eindwoning in Roosendaal, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tesselschadelaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tesselschadelaan 33

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2175 Inwoners
1105 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1102 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Kroeven-Zuidoost
39% Koopwoningen
5.854 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tesselschadelaan 33

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Tesselschadelaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Tesselschadelaan 33?

De prijsindicatie voor Tesselschadelaan 33 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Kroeven-Zuidoost is €243.000. Dat komt neer op circa €1.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tesselschadelaan 33 zich tot de wijk Kroeven-Zuidoost?

Tesselschadelaan 33 is een eindwoning van 133 m² in de wijk Kroeven-Zuidoost. De buurt telt 1.102 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tesselschadelaan 33?

Tesselschadelaan 33 is een eindwoning in Kroeven-Zuidoost, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tesselschadelaan 33 vergeleken met de buurt?

Tesselschadelaan 33 heeft 133 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Kroeven-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tesselschadelaan 33 en wat betekent dat?

Tesselschadelaan 33 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-05-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tesselschadelaan 33?

Tesselschadelaan 33 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kroeven-Zuidoost?

De wijk Kroeven-Zuidoost in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kroeven-Zuidoost?

Vanuit Tesselschadelaan 33 in Kroeven-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.