Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 507 m²
- Slaapkamers
- 3
Daasdonklaan 28 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 507 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €709.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Daasdonklaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Landerije is €709.000. Dat komt neer op circa €2.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDaasdonklaan 28 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Landerije. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.622 inwoners per km².
Daasdonklaan 28 is een woonhuis in Landerije, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Daasdonklaan 28 heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 507 m². In Landerije ligt de gemiddelde woningwaarde op €709.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Landerije in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €709.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Daasdonklaan 28 in Landerije bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Daasdonklaan 28: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Landerije: restaurant (1.8 km), cafe (2.7 km).
Een woningrapport voor Daasdonklaan 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Landerije. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.