Bungalow, vrijstaande woning Ravenhoflaan 1 Roosendaal

Ravenhoflaan 1, 4706 WD Roosendaal

166 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Ravenhoflaan 1 is een bungalow, vrijstaande woning in Roosendaal, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 832 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €709.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
832 m²
Inhoud
731 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ravenhoflaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ravenhoflaan 1

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
117.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
49.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.3%
CO₂-emissie
11.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Roosendaal

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Roosendaal

1050 Inwoners
350 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
342 Woningvoorraad
€709.000 Gem. woningwaarde Landerije
100% Koopwoningen
2.622 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ravenhoflaan 1

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Ravenhoflaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Ravenhoflaan 1?

De prijsindicatie voor Ravenhoflaan 1 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Landerije is €709.000. Dat komt neer op circa €4.271 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ravenhoflaan 1 zich tot de wijk Landerije?

Ravenhoflaan 1 is een bungalow, vrijstaande woning van 166 m² in de wijk Landerije. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.622 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ravenhoflaan 1?

Ravenhoflaan 1 is een bungalow, vrijstaande woning in Landerije, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ravenhoflaan 1 vergeleken met de buurt?

Ravenhoflaan 1 heeft 166 m² woonoppervlakte en 731 m³ inhoud. Het perceel is 832 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Landerije ligt de gemiddelde woningwaarde op €709.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ravenhoflaan 1 en wat betekent dat?

Ravenhoflaan 1 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-04-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ravenhoflaan 1?

Ravenhoflaan 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Landerije?

De wijk Landerije in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €709.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landerije?

Vanuit Ravenhoflaan 1 in Landerije bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.