Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 451 m²
- Inhoud
- 877 m³
- Kamers
- 4
Daasdonklaan 14 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 451 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €709.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Daasdonklaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
4.2 kmBioscoop
3.9 kmDe prijsindicatie voor Daasdonklaan 14 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Landerije is €709.000. Dat komt neer op circa €2.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDaasdonklaan 14 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Landerije. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.622 inwoners per km².
Daasdonklaan 14 is een woonhuis in Landerije, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Daasdonklaan 14 heeft 260 m² woonoppervlakte en 877 m³ inhoud. Het perceel is 451 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 65 m² per kamer. In Landerije ligt de gemiddelde woningwaarde op €709.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Daasdonklaan 14 heeft 4 kamers.
De wijk Landerije in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €709.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Daasdonklaan 14 in Landerije bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Daasdonklaan 14: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.7 km.
Recreatie nabij Landerije: restaurant (1.8 km), cafe (2.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €390.000 tot €440.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Landerije is €709.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.