Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Inhoud
- 382 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Titus Brandsmastraat 22 is een woonhuis in Roosendaal, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 98 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Titus Brandsmastraat 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Scherpdeel is €218.000. Dat komt neer op circa €2.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTitus Brandsmastraat 22 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Scherpdeel. De buurt telt 1.126 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.660 inwoners per km².
Titus Brandsmastraat 22 is een woonhuis in Scherpdeel, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Titus Brandsmastraat 22 heeft 108 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Scherpdeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Titus Brandsmastraat 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Titus Brandsmastraat 22 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Scherpdeel in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Titus Brandsmastraat 22 in Scherpdeel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Titus Brandsmastraat 22: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.9 km.