Eengezinswoning, tussenwoning Titus Brandsmastraat 19 Roosendaal

Titus Brandsmastraat 19, 4703 HG Roosendaal

118 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Titus Brandsmastraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Roosendaal, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 129 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Titus Brandsmastraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Titus Brandsmastraat 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Roosendaal

2285 Inwoners
1185 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1126 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Scherpdeel
58% Koopwoningen
4.660 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Titus Brandsmastraat 19

Vergelijkbare woningen in Roosendaal

Veelgestelde vragen over Titus Brandsmastraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Titus Brandsmastraat 19?

De prijsindicatie voor Titus Brandsmastraat 19 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Scherpdeel is €218.000. Dat komt neer op circa €1.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Titus Brandsmastraat 19 zich tot de wijk Scherpdeel?

Titus Brandsmastraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 118 m² in de wijk Scherpdeel. De buurt telt 1.126 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.660 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Titus Brandsmastraat 19?

Titus Brandsmastraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Scherpdeel, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Titus Brandsmastraat 19 vergeleken met de buurt?

Titus Brandsmastraat 19 heeft 118 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Scherpdeel ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Titus Brandsmastraat 19 en wat betekent dat?

Titus Brandsmastraat 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Titus Brandsmastraat 19?

Titus Brandsmastraat 19 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Scherpdeel?

De wijk Scherpdeel in Roosendaal (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scherpdeel?