Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 1325 m²
Haltestraat 65 is een woonhuis in Rilland, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 1325 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haltestraat 65
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
0.2 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
16.7 kmRestaurant
3.7 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
9.9 kmBioscoop
17.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rilland- Stationsbuurt is €281.000. Dat komt neer op circa €1.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaltestraat 65 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Rilland- Stationsbuurt. De buurt telt 67 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 663 inwoners per km².
Haltestraat 65 is een woonhuis in Rilland- Stationsbuurt, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Haltestraat 65 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1325 m². In Rilland- Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rilland- Stationsbuurt in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Haltestraat 65 in Rilland- Stationsbuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 0.2 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haltestraat 65: ziekenhuis op 16.7 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Rilland- Stationsbuurt: restaurant (3.7 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Haltestraat 65 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rilland- Stationsbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.