Vrijstaande woning Haltestraat 67 Rilland

Haltestraat 67, 4411 NE Rilland

144 m² Bouwjaar 1915 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Haltestraat 67 is een vrijstaande woning in Rilland, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 670 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
670 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_busy_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Haltestraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haltestraat 67

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rilland

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

0.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

3.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

9.9 km
Cultuur

Bioscoop

17.8 km

Buurtinformatie in Rilland

170 Inwoners
65 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
67 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Rilland- Stationsbuurt
91% Koopwoningen
663 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haltestraat 67

Vergelijkbare woningen in Rilland

Veelgestelde vragen over Haltestraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Haltestraat 67?

De prijsindicatie voor Haltestraat 67 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Rilland- Stationsbuurt is €281.000. Dat komt neer op circa €1.951 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haltestraat 67 zich tot de wijk Rilland- Stationsbuurt?

Haltestraat 67 is een vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Rilland- Stationsbuurt. De buurt telt 67 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 663 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haltestraat 67?

Haltestraat 67 is een vrijstaande woning in Rilland- Stationsbuurt, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haltestraat 67 vergeleken met de buurt?

Haltestraat 67 heeft 144 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 670 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rilland- Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haltestraat 67 en wat betekent dat?

Haltestraat 67 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-04-10. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haltestraat 67?

Haltestraat 67 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rilland- Stationsbuurt?

De wijk Rilland- Stationsbuurt in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rilland- Stationsbuurt?