Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 553 m²
Gardiaanhof 15 is een woonhuis in Rilland, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m² en een perceel van 553 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gardiaanhof 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
16.6 kmRestaurant
4.9 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
11.2 kmBioscoop
17.9 kmDe prijsindicatie voor Gardiaanhof 15 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Rilland - Werfkampen is €324.000. Dat komt neer op circa €2.038 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGardiaanhof 15 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Rilland - Werfkampen. De buurt telt 259 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.467 inwoners per km².
Gardiaanhof 15 is een woonhuis in Rilland - Werfkampen, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gardiaanhof 15 heeft 159 m² woonoppervlakte. Het perceel is 553 m². In Rilland - Werfkampen ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rilland - Werfkampen in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Gardiaanhof 15 in Rilland - Werfkampen bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gardiaanhof 15: ziekenhuis op 16.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.8 km.
Recreatie nabij Rilland - Werfkampen: restaurant (4.9 km), cafe (0.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €305.000 tot €355.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Rilland - Werfkampen is €324.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.