2-onder-1-kapwoning Pontiaanstraat 16 Rilland

Pontiaanstraat 16, 4411 DH Rilland

140 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Pontiaanstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Rilland, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 241 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
241 m²
Inhoud
478 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pontiaanstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pontiaanstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.2%
CO₂-emissie
24.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (99.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.6 km
Horeca

Restaurant

4.9 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

11.2 km
Cultuur

Bioscoop

17.9 km

Buurtinformatie in Rilland

715 Inwoners
300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
259 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Rilland - Werfkampen
86% Koopwoningen
2.467 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pontiaanstraat 16

Vergelijkbare woningen in Rilland

Veelgestelde vragen over Pontiaanstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Pontiaanstraat 16?

De prijsindicatie voor Pontiaanstraat 16 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Rilland - Werfkampen is €324.000. Dat komt neer op circa €2.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pontiaanstraat 16 zich tot de wijk Rilland - Werfkampen?

Pontiaanstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning van 140 m² in de wijk Rilland - Werfkampen. De buurt telt 259 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.467 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pontiaanstraat 16?

Pontiaanstraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Rilland - Werfkampen, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pontiaanstraat 16 vergeleken met de buurt?

Pontiaanstraat 16 heeft 140 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Het perceel is 241 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Rilland - Werfkampen ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pontiaanstraat 16 en wat betekent dat?

Pontiaanstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pontiaanstraat 16?

Pontiaanstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 99 m².

Hoe is de woningmarkt in Rilland - Werfkampen?

De wijk Rilland - Werfkampen in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rilland - Werfkampen?