Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Broekestraat 8 Rilland

Broekestraat 8, 4411 CR Rilland

94 m² Bouwjaar 1976 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Broekestraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Rilland, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 263 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Broekestraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Broekestraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.2%
CO₂-emissie
43.61 kg/m²

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.9 km
Horeca

Restaurant

5.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

11.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Rilland

1675 Inwoners
810 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
781 Woningvoorraad
€216.000 Gem. woningwaarde Rilland - Kern
55% Koopwoningen
4.257 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Broekestraat 8

Vergelijkbare woningen in Rilland

Veelgestelde vragen over Broekestraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekestraat 8?

De prijsindicatie voor Broekestraat 8 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Rilland - Kern is €216.000. Dat komt neer op circa €2.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekestraat 8 zich tot de wijk Rilland - Kern?

Broekestraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 94 m² in de wijk Rilland - Kern. De buurt telt 781 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.257 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekestraat 8?

Broekestraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Rilland - Kern, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Broekestraat 8 vergeleken met de buurt?

Broekestraat 8 heeft 94 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rilland - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Broekestraat 8 en wat betekent dat?

Broekestraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Broekestraat 8?

Broekestraat 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rilland - Kern?

De wijk Rilland - Kern in Rilland (Zeeland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €216.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rilland - Kern?

Vanuit Broekestraat 8 in Rilland - Kern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.