2-onder-1-kapwoning Schrevelsgerecht 9 Rijsenhout

Schrevelsgerecht 9, 1435 KJ Rijsenhout

83 m² Bouwjaar 1957 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Schrevelsgerecht 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Rijsenhout, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 258 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
258 m²
Inhoud
321 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Schrevelsgerecht 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schrevelsgerecht 9

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.81
CO₂-emissie
4518.98 kg/m²

Tuin
Ja (10.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Rijsenhout

1610 Inwoners
740 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
745 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Rijsenhout Dorp
34% Koopwoningen
5.223 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schrevelsgerecht 9

Vergelijkbare woningen in Rijsenhout

Veelgestelde vragen over Schrevelsgerecht 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Schrevelsgerecht 9?

De prijsindicatie voor Schrevelsgerecht 9 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Dorp is €332.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schrevelsgerecht 9 zich tot de wijk Rijsenhout Dorp?

Schrevelsgerecht 9 is een 2-onder-1-kapwoning van 83 m² in de wijk Rijsenhout Dorp. De buurt telt 745 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schrevelsgerecht 9?

Schrevelsgerecht 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Rijsenhout Dorp, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schrevelsgerecht 9 vergeleken met de buurt?

Schrevelsgerecht 9 heeft 83 m² woonoppervlakte en 321 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rijsenhout Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schrevelsgerecht 9 en wat betekent dat?

Schrevelsgerecht 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-12-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4518.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schrevelsgerecht 9?

Schrevelsgerecht 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Rijsenhout Dorp?

De wijk Rijsenhout Dorp in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijsenhout Dorp?

Vanuit Schrevelsgerecht 9 in Rijsenhout Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 3 km.