Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Blauwe Beugelstraat 18 Rijsenhout

Blauwe Beugelstraat 18, 1435 KG Rijsenhout

91 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Blauwe Beugelstraat 18 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Rijsenhout, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 325 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
325 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Blauwe Beugelstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Blauwe Beugelstraat 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
179.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijsenhout

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Rijsenhout

1610 Inwoners
740 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
745 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Rijsenhout Dorp
34% Koopwoningen
5.223 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Blauwe Beugelstraat 18

Vergelijkbare woningen in Rijsenhout

Veelgestelde vragen over Blauwe Beugelstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Blauwe Beugelstraat 18?

De prijsindicatie voor Blauwe Beugelstraat 18 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Dorp is €332.000. Dat komt neer op circa €3.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Blauwe Beugelstraat 18 zich tot de wijk Rijsenhout Dorp?

Blauwe Beugelstraat 18 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 91 m² in de wijk Rijsenhout Dorp. De buurt telt 745 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.223 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Blauwe Beugelstraat 18?

Blauwe Beugelstraat 18 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Rijsenhout Dorp, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Blauwe Beugelstraat 18 vergeleken met de buurt?

Blauwe Beugelstraat 18 heeft 91 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 325 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Rijsenhout Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Blauwe Beugelstraat 18 en wat betekent dat?

Blauwe Beugelstraat 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Blauwe Beugelstraat 18?

Blauwe Beugelstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rijsenhout Dorp?

De wijk Rijsenhout Dorp in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijsenhout Dorp?