Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 1266 m²
- Inhoud
- 485 m³
- Kamers
- 5
Rijshornstraat 79 is een woonhuis in Rijsenhout, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 1266 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijshornstraat 79
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
7.4 kmDe prijsindicatie voor Rijshornstraat 79 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Zuid is €476.000. Dat komt neer op circa €3.091 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijshornstraat 79 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Rijsenhout Zuid. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.637 inwoners per km².
Rijshornstraat 79 is een woonhuis in Rijsenhout Zuid, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Rijshornstraat 79 heeft 154 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 1266 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Rijsenhout Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijshornstraat 79 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Rijshornstraat 79 heeft 5 kamers.
De wijk Rijsenhout Zuid in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rijshornstraat 79 in Rijsenhout Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijshornstraat 79: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 5.7 km.