Villa, vrijstaande woning Rijshornstraat 85 Rijsenhout

Rijshornstraat 85, 1435 HG Rijsenhout

176 m² Bouwjaar 1985 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Rijshornstraat 85 is een villa, vrijstaande woning in Rijsenhout, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 1034 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
1034 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijshornstraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijshornstraat 85

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
129.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.7%
CO₂-emissie
26.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Rijsenhout

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Rijsenhout

1305 Inwoners
535 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
528 Woningvoorraad
€476.000 Gem. woningwaarde Rijsenhout Zuid
65% Koopwoningen
2.637 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijshornstraat 85

Vergelijkbare woningen in Rijsenhout

Veelgestelde vragen over Rijshornstraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijshornstraat 85?

De prijsindicatie voor Rijshornstraat 85 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsenhout Zuid is €476.000. Dat komt neer op circa €2.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijshornstraat 85 zich tot de wijk Rijsenhout Zuid?

Rijshornstraat 85 is een villa, vrijstaande woning van 176 m² in de wijk Rijsenhout Zuid. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.637 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijshornstraat 85?

Rijshornstraat 85 is een villa, vrijstaande woning in Rijsenhout Zuid, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijshornstraat 85 vergeleken met de buurt?

Rijshornstraat 85 heeft 176 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 1034 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Rijsenhout Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijshornstraat 85 en wat betekent dat?

Rijshornstraat 85 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-04-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijshornstraat 85?

Rijshornstraat 85 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rijsenhout Zuid?

De wijk Rijsenhout Zuid in Rijsenhout (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijsenhout Zuid?